מתקני בדיקה למשאבות ומרססים – Test Benches – נועדו לכיול ובדיקת תקינות. חשיבות מהלך הכיול הינה משמעותית ביותר, שכן הכיול חייב להיות תואם להוראות היצרן. לכל משאבה ומרסס יש נתונים מוחלטים – אליהם צריך להגיע במהלך תהליך הכיול. לכל משאבה ומרסס מצורף דו"ח תקינות המאשר את כיולם בהתאם להוראות הקפדניות של היצרנים.

במהלך הבדיקה המקיפה של המרססים נבדקים כמויות הדלק והעודפים. כמו כן גם במהלך בדיקת המשאבות נבדקות כמויות הדלק וזויות ההזרקה. לחברת דיזל דרומית ישנם מספר מתקני בדיקה, אשר מסייעים בהגעה לתוצאות הטובות ביותר ללקוחותינו:

711 EPS

מתקן בדיקה  מבית BOSCH, בעוצמה  של 11 קילו-וואט, לבדיקת משאבות טוריות של משאיות ואוטובוסים. תהליך הבדיקה בודק את המשאבה אם היא אכן עומדת בנתוני היצרן מבחינת תצרוכת הדלק. הבדיקה הינה מקיפה ואורכת מספר שעות וכל זאת בכדי להגיע אל נתוני היצרן בדף הבדיקה. בנוסף, על מתקן הבדיקה, נבדקת עמידות המשאבות הטוריות תחת מבדקי טמפרטורה גבוהים ואיתור נזילות.

EPS 815

מתקן בדיקה אלקטרוני מבית BOSCH,  בעוצמה של 15 קילו-וואט המיועד לבדיקת משאבות אלקטרוניות, לחץ גבוה (CR- COMMEN RAIL), למשאיות אוטובוסים ורכב פרטי.

HARTRIDGE

מתקן בדיקה אלקטרוני מבית HARDTRIGE  הבודק משאבות רטוריות, אלקטרוניות, מכניות, מכל הסוגים והדגמים: AVM2 ,AVM1

מתקן בדיקה אלקטרוני מבית HARTRIGE  הבודק מרססים ומשאבות מסילה משותפת בלחץ גבוה, של כל החברות:DELPHI , DENSO SIEMENS. מכשיר זה מאפשר הוצאת קוד מקורי של מרססים מתוצרת דלפי.

מכשירי BOSCH  ו-HARTRIDGE

הינם מהמובילים בתחום מכשירי בדיקה למערכות הדיזל בזכות רמות האמינות הגבוהה ובאיכות הבדיקה. הבדיקה עצמה מתבצעת עם מכונות מתקדמות תוך שימוש בחלקים מקרויים המאפשרים להעניק ללקוח, אחריות מלאה על תוצאות הבדיקה ועל איכות המשאבות והמרססים.

EPS  205

מכשיר זה בודק את תקינות המרססים המכאניים ואלקטרוניים, כולל מרססי פיאצו.